İşlemde

Web tasarımı

 


Milenyum İnternet Hizmetleri Olarak
Firmanız için en uygun alan adını belirliyoruz. Firma katagorinize uygun olarak sitenizin tasarımını yapıyor ve sizden onay aldıktan sonra belirli bir süre içerisinde bitirip teslim ediyoruz

Web Sitesi Gerekli Mi?
Günümüzde herkes reklamını artık internet ortamında yaptırıyor. Reklamın en iyi yollarından birinin internet olduğu apaçık ortada.Sizde işyerinizi internet ortamına taşıyıp, web üzerinden sipariş alabilir kazançlarınızı arttırabilirsiniz.Aktif Satış yapan birçok firma online satış sistemlerine geçiyor. Zamana ayak uyduranlar her zaman bir adım önde olur.

Web Site Yaptırım Zorunluluğu Varmı?
1514 maddelik yeni Ticaret Kanunu Tasarısı devrim niteliğinde düzenlemeler getiriyor. Bu kapsamda taslağın en ilginç maddesi web sitesi olmayan anonim şirketlerle ilgili. Yeni Türk Ticaret Kununu Tasarısı'na göre; kanunun yayınından itibaren 3 ay içinde web sitesi kurmayan, web sitesi olupta gerekli tahsisi yapmayan Anonim Şirket yönetim kurulu üyeleri ve sorumlularına 6 aya kadar hapis cezası verilecek

Web Sitesi Yaptırmak Çok Masraflı mı?
Web site yaptırmak milenyum internet sayesinde hem çok ekonomik hemde uğraşsızdır,49 TL den başlayan ve reklamlarını yaptığımız sabit paketlerden birini satın alabilir,yada size özel bir tasarım yapmamız için satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.En kısa zamanda size ve firmanıza en uygun tasarımı en uygun fiyata sunacağımızı garanti ediyoruz.

Örnek Siteler,Referanslar Görebilirmiyim?
Canlı destek,Mail,msn ve telefonlarımızdan bize ulaşarak istediğiniz her türlü sisteme ait referanslarımızı isteyebilir,inceleyebilirsiniz.Kötü kullanımları engellemek ve güvenliği üst seviyede tutmak için referanslarımız sitemizde gösterilmemektedir.
Mail adreslerimiz destek[at]milenyum.net ve ozyerahmet[at]gmail.com

En uygun fiyat garantisi ile "sizinde bir websiteniz olsun kampanyamızın tüm detaylarını görüşmek ve her türlü sorunuzu içtenlikle cevaplayacak müşteri temsilcimize bağlanmak için TIKLAYINIZ.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla
Milenyum internet Hizmetleri

 

 

  

Müşteri Hizmetleri

 

Gizlilik Politikamız Hakkımızda Hizmet Sözleşmesi Ödeme Bilidirim Formu Destek Dildirimi Banka Hesapları
       Copyright © 2007 Milenyum.net. Her Hakları Saklıdır.