İşlemde

Web tasarımı

 


Milenyum İnternet Hizmetleri Olarak
Bilgisayar teknik servisi konusunda uzman ekibimizle size destek vermekten mutluluk duyarız.

Teknik Destek Nasıl Verilir
Şimdilik sadece Samsun Merkez ve ilçelerine verdiğimiz bilgisayar teknik servisi hizmetimiz için bizimle telefon-email adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.Arazanızla ilgili bilgi forumu doldurup teknik destek hizmeti satın alabilirsiniz.Uzman ekibimiz sizi yönlendirecek gerekli çalışmalar hemen başlatılacaktır.

Teknik Destek Nasıl Sonuçlandırılır
Bilgisayar teknik desteğimiz sizin talebinize göre uzman ekiplerimizle yaptığımız araştırma sonucu nokta atışlarla kısa zamanda ve en uygun fiyatlarda sağlanır.

Teknik Destek Konusunda Tarafımıza Bilgi Verilir mi?
İşyerimize sizin tarafınızdan bırakılan cihazlarınız özenle incelenip teknik takibi sonuçlandırılır. Cihazınıza yapılan işlemler kalem kalem döküm halinde size teslim edilir.Telefon aracılığı ile müdahale sonlandırılmadan size fiyat bilgisi verilir.

İnternet Kafe Kurulum Hizmetiniz Var mı?
İnternet kafe kurulum hizmetimiz vardır.Bu hizmet için il veya ilçe sınırlamamız yoktur.Bizimle telefon-email yolu ile iletişime geçip,bu hizmetimizle alakalı tüm detayları öğrenebilir.Bilgisayar sayısına göre net fiyat teklifleri alabilirsiniz.

En uygun fiyat garantisi ile "Bilgisayar teknik servis ve İnternet kafe kurulum" hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız. tıklatınız.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla
Milenyum internet Hizmetleri

 

 

  

Müşteri Hizmetleri

 

Gizlilik Politikamız Hakkımızda Hizmet Sözleşmesi Ödeme Bilidirim Formu Destek Dildirimi Banka Hesapları
       Copyright © 2007 Milenyum.net. Her Hakları Saklıdır.